Helsinki

00:00

Pixelache Helsinki

Pixelache Festival 2021 Open Call

12:00

Forum Box

Fragmentteja tuntemattoman ääreltä

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e

14:00

MAA-tila

Shubhangi Singh: 𝑩𝒓𝒊𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈 𝒂 𝑷𝒐𝒆𝒎 𝒕𝒐 𝒂 𝑮𝒖𝒏𝒇𝒊𝒈𝒉𝒕

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

14:00

MAA-tila

Shubhangi Singh: 𝑩𝒓𝒊𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈 𝒂 𝑷𝒐𝒆𝒎 𝒕𝒐 𝒂 𝑮𝒖𝒏𝒇𝒊𝒈𝒉𝒕

11:00

Galerie Anhava

Silja Rantanen: Tesserae

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

14:00

MAA-tila

Shubhangi Singh: 𝑩𝒓𝒊𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈 𝒂 𝑷𝒐𝒆𝒎 𝒕𝒐 𝒂 𝑮𝒖𝒏𝒇𝒊𝒈𝒉𝒕

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

14:00

MAA-tila

Shubhangi Singh: 𝑩𝒓𝒊𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈 𝒂 𝑷𝒐𝒆𝒎 𝒕𝒐 𝒂 𝑮𝒖𝒏𝒇𝒊𝒈𝒉𝒕

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Lymy

Friend’s Day Street Café

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

13:00

MAA-tila

Shubhangi Singh: 𝑩𝒓𝒊𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈 𝒂 𝑷𝒐𝒆𝒎 𝒕𝒐 𝒂 𝑮𝒖𝒏𝒇𝒊𝒈𝒉𝒕

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e Valentine’s Day Special

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

13:00

MAA-tila

Shubhangi Singh: 𝑩𝒓𝒊𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈 𝒂 𝑷𝒐𝒆𝒎 𝒕𝒐 𝒂 𝑮𝒖𝒏𝒇𝒊𝒈𝒉𝒕

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

14:00

MAA-tila

Shubhangi Singh: 𝑩𝒓𝒊𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈 𝒂 𝑷𝒐𝒆𝒎 𝒕𝒐 𝒂 𝑮𝒖𝒏𝒇𝒊𝒈𝒉𝒕

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

14:00

MAA-tila

Shubhangi Singh: 𝑩𝒓𝒊𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈 𝒂 𝑷𝒐𝒆𝒎 𝒕𝒐 𝒂 𝑮𝒖𝒏𝒇𝒊𝒈𝒉𝒕

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

14:00

MAA-tila

Shubhangi Singh: 𝑩𝒓𝒊𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈 𝒂 𝑷𝒐𝒆𝒎 𝒕𝒐 𝒂 𝑮𝒖𝒏𝒇𝒊𝒈𝒉𝒕

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Bioart Society

Maija Annikki Savolainen: /d a t a c e n t r e

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

13:00

MAA-tila

Shubhangi Singh: 𝑩𝒓𝒊𝒏𝒈𝒊𝒏𝒈 𝒂 𝑷𝒐𝒆𝒎 𝒕𝒐 𝒂 𝑮𝒖𝒏𝒇𝒊𝒈𝒉𝒕

19:00

Third Space

Sonic Arts Month @ MUU Helsinki: Sound Room CV

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Timo Andersson – Foreverial

12:00

Forum Box

Mediabox: Reija Meriläinen – Master Longclaws

14:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

13:00

Mad House

Think Thank: Onko mikään ikuista? Mad Housen paikka ja rooli kentällä nyt ja tulevaisuudessa

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

14:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

14:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

14:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

13:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

12:00

Kosminen

Mickael Vis: To Dance with the Devil

13:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

00:00

Third Space

Läsnäolo / Presence / Presencia Window-installation by Red de Mujeres Finlandia

00:00

Third Space

Läsnäolo / Presence / Presencia Window-installation by Red de Mujeres Finlandia

00:00

Third Space

Läsnäolo / Presence / Presencia Window-installation by Red de Mujeres Finlandia

00:00

Third Space

Läsnäolo / Presence / Presencia Window-installation by Red de Mujeres Finlandia

00:00

Third Space

Läsnäolo / Presence / Presencia Window-installation by Red de Mujeres Finlandia

00:00

Third Space

Läsnäolo / Presence / Presencia Window-installation by Red de Mujeres Finlandia

00:00

Third Space

Läsnäolo / Presence / Presencia Window-installation by Red de Mujeres Finlandia

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

14:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

13:00

Mad House

Think Thank – Monimuotoinen jäsenistö yhdistyksen voimavarana

13:00

Mad House

Think Thank – Monimuotoinen jäsenistö yhdistyksen voimavarana

14:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

14:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

13:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

13:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

14:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

14:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

14:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

13:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

13:00

MAA-tila

Saara Hannus: 𝑪𝑯𝑰𝑵𝑪𝑯𝑰𝑳𝑳𝑨 – with Andrey Bogush, Vappu Jalonen, Megan Snowe, Haliz Yosef

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

12:00

Forum Box

Mediabox: Jarkko Räsänen – Scan

12:00

Forum Box

Maija Blåfield / Kristiina Mäenpää / Hanna Råst

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Indictus Studio

We’re like one place – Online bedtime story service

19:00

Bioart Society

The Future Get-Away: workshop & publication launch

19:00

Bioart Society

BIO·FICTION Panel

19:00

Mad House

BAD HOUSE | JAKOB ÖHRMAN

19:00

Mad House

BAD HOUSE | JAKOB ÖHRMAN

19:00

Mad House

BAD HOUSE | JAKOB ÖHRMAN

19:00

Mad House

BAD HOUSE | JAKOB ÖHRMAN

19:00

Mad House

BAD HOUSE | JAKOB ÖHRMAN

19:00

Mad House

BAD HOUSE | JAKOB ÖHRMAN

19:00

Mad House

BAD HOUSE | JAKOB ÖHRMAN

19:00

Mad House

BAD HOUSE | JAKOB ÖHRMAN

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

10:00

Mad House

BAD HOUSE | QUIM BIGAS

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

11:00

Galerie Anhava

EMERGING 2021: Emma Jääskeläinen, Emma Luukkala, Olle Norås, Joel Slotte

17:00

Mad House

BAD HOUSE | AITANA CORDERO

17:00

Mad House

BAD HOUSE | AITANA CORDERO

17:00

Mad House

BAD HOUSE | AITANA CORDERO

13:00

Pixelache Helsinki

Performative Habitats all’Orto Botanico La Sapienza

13:00

Pixelache Helsinki

Performative Habitats

19:00

Mad House

BAD HOUSE | FLORENCE PEAKE

19:00

Mad House

BAD HOUSE | FLORENCE PEAKE

19:00

Mad House

BAD HOUSE | FLORENCE PEAKE

19:00

Mad House

BAD HOUSE | FLORENCE PEAKE

19:00

Mad House

BAD HOUSE | FLORENCE PEAKE

19:00

Mad House

BAD HOUSE | FLORENCE PEAKE

19:00

Mad House

BAD HOUSE | FLORENCE PEAKE

19:00

Mad House

BAD HOUSE | FLORENCE PEAKE

19:00

Mad House

BAD HOUSE | FLORENCE PEAKE

19:00

Mad House

BAD HOUSE | 4 FLOORS OF WHORES

19:00

Mad House

BAD HOUSE | 4 FLOORS OF WHORES

19:00

Mad House

BAD HOUSE | 4 FLOORS OF WHORES

19:00

Mad House

BAD HOUSE | 4 FLOORS OF WHORES

19:00

Mad House

BAD HOUSE | 4 FLOORS OF WHORES

19:00

Mad House

BAD HOUSE | 4 FLOORS OF WHORES

19:00

Mad House

BAD HOUSE | 4 FLOORS OF WHORES

19:00

Mad House

BAD HOUSE | OGUTU MURAYA

19:00

Mad House

BAD HOUSE | OGUTU MURAYA

19:00

Mad House

BAD TALKS 2

12:00

Galleria Sculptor

Johanna Ilvessalo: Katkennut uni

12:00

Forum Box

Mediabox: Benjamin Orlow – A Spring Bright Evening

19:00

Bioart Society

Talking BIO·FICTION

17:00

Bioart Society

BIO·FICTION Shorts

17:00

Third Space

Intimacy & Collaboration: Artist-run initiatives and collaboration-based practices

13:00

Indictus Studio

Lähde Meno-paluu uudelle maalle -matkaan! Join the journey!

17:00

Indictus Studio

Free Translation: art techniques as tools for rehabilitation and self-expression GROUP 1

10:00

Indictus Studio

Free Translation: art techniques as tools for rehabilitation and self-expression GROUP 2

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

11:00

Galerie Anhava

Vesa-Pekka Rannikko: Lions Eat Grass

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

09:00

Bioart Society

#SOLUspa with Ernest Truely

16:00

Pixelache Helsinki

Opening of BURN_SLOW

19:00

Pixelache Helsinki

Burn_Slow: Nordic-Baltic Sound and Radio Art for Mental Well-Being

12:00

Galleria Sculptor

Mikael Pohjola: Paratiisimme uskomuksia – Tarinoita käärmeestä ja apinoista

13:00

MAA-tila

Jaakko Pallasvuo: no title / ei nimeä

17:00

Indictus Studio

Lähde Meno-paluu uudelle maalle -matkaan! Join the journey!

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

11:00

Galleria Halmetoja

Sami Havia: While

16:00

Mad House

Anne Naukkarinen & Maarit Mustonen: On keeping a notebook

16:00

Mad House

Anne Naukkarinen & Maarit Mustonen: On keeping a notebook

12:00

Indictus Studio

Maailma kylässä – World Village Festival 2021

12:00

Indictus Studio

Maailma kylässä – World Village Festival 2021

17:00

Mad House

Kettunen & Spyropoulou: To organise our disappointments

18:00

Indictus Studio

Kettunen & Spyropoulou: To organise our disappointments

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

15:00

Bioart Society

TICK ACTs

19:00

Indictus Studio

INTERBEING dance piece

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

14:00

Kosminen

LÖYTÖTAVARATOIMISTO

15:00

Bioart Society

TICK ACTs

18:00

Mad House

LOOOOOOOOONG TITLE

18:45

Mad House

LOOOOOOOOONG TITLE

19:00

Indictus Studio

INTERBEING dance piece

19:30

Mad House

LOOOOOOOOONG TITLE

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

14:00

Kosminen

LÖYTÖTAVARATOIMISTO

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

11:00

Sinne

Maija Luutonen: Res

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Kosminen

LÖYTÖTAVARATOIMISTO

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

14:00

Mad House

LOOOOOOOOONG TITLE

14:45

Mad House

LOOOOOOOOONG TITLE

15:30

Mad House

LOOOOOOOOONG TITLE

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Keskustakirjasto Oodi

SoS Home: Aerobe Conversations – Home Cultured Stories

12:00

Keskustakirjasto Oodi

SoS Home: Aerobe Conversations – Home Cultured Stories

12:00

Keskustakirjasto Oodi

SoS Home: Aerobe Conversations – Home Cultured Stories

12:00

Keskustakirjasto Oodi

SoS Home: Aerobe Conversations – Home Cultured Stories

12:00

Keskustakirjasto Oodi

SoS Home: Aerobe Conversations – Home Cultured Stories

12:00

Keskustakirjasto Oodi

SoS Home: Aerobe Conversations – Home Cultured Stories

12:00

Keskustakirjasto Oodi

SoS Home: Aerobe Conversations – Home Cultured Stories

12:00

Keskustakirjasto Oodi

SoS Home: Aerobe Conversations – Home Cultured Stories

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Kosminen

LÖYTÖTAVARATOIMISTO

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:30

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

09:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

18:00

Mad House

Pia Lindy ja Tuula Sarivaara: Häivähdyksiä muusta – esitysdemo ja keskustelu

09:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

10:00

Vargas Print Studio

Art Fair Suomi – Vargas Print Studio: Avoimet ovet, Taiteilijatapaaminen ja Taidemyynti

10:00

Vargas Print Studio

Art Fair Suomi – Vargas Print Studio: Avoimet ovet, Taiteilijatapaaminen ja Taidemyynti

10:00

Vargas Print Studio

Art Fair Suomi – Vargas Print Studio: Avoimet ovet, Taiteilijatapaaminen ja Taidemyynti

10:00

Vargas Print Studio

Art Fair Suomi – Vargas Print Studio: Avoimet ovet, Taiteilijatapaaminen ja Taidemyynti

10:00

Vargas Print Studio

Art Fair Suomi – Vargas Print Studio: Avoimet ovet, Taiteilijatapaaminen ja Taidemyynti

10:00

Vargas Print Studio

Art Fair Suomi – Vargas Print Studio: Avoimet ovet, Taiteilijatapaaminen ja Taidemyynti

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

14:30

Pixelache Helsinki

The Book of Food

17:00

Pixelache Helsinki

All Sources are Broken

18:00

Pixelache Helsinki

Only Moment Left

18:00

Pixelache Helsinki

Only Moment Left

18:00

Pixelache Helsinki

Only Moment Left

09:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

14:00

Keskustakirjasto Oodi

Free Translation Session: Return, Release, Renew, Place On Hold.

17:30

EMMA – Espoo Museum of Modern Art

EMMA & Kesäyliopisto: Asiantuntijakierros etänä Särkyvää – Keramiikka uuden äärellä -näyttelyssä

09:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

14:00

Kosminen

LÖYTÖTAVARATOIMISTO

09:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

11:00

Monitoimitila O.

Tomi Lauri: Holding pattern

11:00

Monitoimitila O.

Tomi Lauri: Holding pattern

11:00

Monitoimitila O.

Tomi Lauri: Holding pattern

11:00

Monitoimitila O.

Tomi Lauri: Holding pattern

11:00

Monitoimitila O.

Tomi Lauri: Holding pattern

11:00

Monitoimitila O.

Tomi Lauri: Holding pattern

11:00

Monitoimitila O.

Tomi Lauri: Holding pattern

11:00

Monitoimitila O.

Tomi Lauri: Holding pattern

11:00

Monitoimitila O.

Tomi Lauri: Holding pattern

11:00

Monitoimitila O.

Tomi Lauri: Holding pattern

12:00

Mad House

Saija Alexandra Kangasniemi: RUKOILUA

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

14:00

Keskustakirjasto Oodi

Center for Technological Pain

14:00

Kosminen

LÖYTÖTAVARATOIMISTO

09:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

10:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

10:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

11:00

Vargas Print Studio

Serigrafiatyöpaja – paina AFS-logo omaan kangaskassiin!

12:00

Teurastamo

HTT x Mad House presents: Sommarträff! Kesäjuhla!

12:00

Kosminen

KOSMINEN GET-TOGETHER & MERCH

12:00

Kosminen

KOSMINEN GET-TOGETHER & MERCH

12:00

Mad House

Saija Alexandra Kangasniemi: RUKOILUA

12:00

Teurastamo

SATI DÉRIVE

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Kosminen

LÖYTÖTAVARATOIMISTO

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

12:00

Kosminen

KOSMINEN GET-TOGETHER & MERCH

13:00

Pixelache Helsinki

Re-localizing Resilience in the Bioregion

13:00

EMMA – Espoo Museum of Modern Art

Nauti musiikista näyttelytilassa

13:00

EMMA – Espoo Museum of Modern Art

Nauti musiikista näyttelytilassa

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

16:00

Teurastamo

Launch party of SHAPE – Helsinki Art & Event Map

16:00

Kohta

Finissage Party + outdoor concerts at Teurastamo

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

09:00

Pixelache Helsinki

#BURN____ festival

10:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

12:00

Kosminen

LÖYTÖTAVARATOIMISTO

12:00

Mad House

Saija Alexandra Kangasniemi: RUKOILUA

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Kosminen

LÖYTÖTAVARATOIMISTO

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

12:00

Kosminen

KOSMINEN GET-TOGETHER & MERCH

14:00

Vargas Print Studio

Serigrafiatyöpaja – paina AFS-logo omaan kangaskassiin!

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

12:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

12:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

12:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

12:00

Vallisaari

Hanna Tuulikki: Under Forest Cover/Metsänpeiton alla

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

12:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

14:00

Publics

NO NIIN Listening Session with Golrokh Nafisi and Jyotsna Siddharth

14:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

16:00

Lymy

Solidarity evening with Azat Miftakhov

17:00

Vargas Print Studio

Monotypia Workshopit Heinäkuussa!

17:30

EMMA – Espoo Museum of Modern Art

EMMA & Kesäyliopisto: Asiantuntijakierros etänä Aaron Heino: Off Topic -näyttelyssä

18:30

Ectopia

Biofriction Exhibition Live online

19:00

Mad House

Tea Andreoletti: CALL FOR STAND-IN MAYORS AND COUNCILLORS

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

12:00

Vallisaari

Hanna Tuulikki: Under Forest Cover/Metsänpeiton alla

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Vallisaari

Hanna Tuulikki: Under Forest Cover/Metsänpeiton alla

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

13:30

Vallisaari

Hanna Tuulikki: Under Forest Cover/Metsänpeiton alla

14:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

14:00

Pengerkatu 7 – Työhuone

FAIRE PLEURER LES NUAGES by Marie-Luce NADAL / Ranska Series #3

15:00

Vallisaari

Hanna Tuulikki: Under Forest Cover/Metsänpeiton alla

19:00

Mad House

Tea Andreoletti: CALL FOR STAND-IN MAYORS AND COUNCILLORS

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

12:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

12:00

Bioart Society

The Multispecies Dance

 – BioFutures Process Prototype Showcase

14:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

14:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

14:00

Pengerkatu 7 – Työhuone

FAIRE PLEURER LES NUAGES by Marie-Luce NADAL / Ranska Series #3

16:00

Helsinki Biennial

Introducing Research Unit BIOS / BIOS-tutkimusyksikkö esittäytyy

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

12:30

Vallisaari

Bird Disco / Lintudisco

12:30

Vallisaari

Bird Disco / Lintudisco

12:30

Vallisaari

Bird Disco / Lintudisco

13:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

14:00

Vallisaari

Bird Disco / Lintudisco

14:00

Pengerkatu 7 – Työhuone

FAIRE PLEURER LES NUAGES by Marie-Luce NADAL / Ranska Series #3

16:30

Vallisaari

Bird Disco / Lintudisco

17:30

Vallisaari

Bird Disco / Lintudisco

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Roma Auskalnyte, Suvi Sysi, Inma Herrera: Sanctuary

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

Iona Roisin: Compliance

13:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

13:30

Pengerkatu 7 – Työhuone

IKEBANA Workshop

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

10:00

Helsinki Biennial

Rirkrit Tiravanija & Antto Melasniemi: Food and encounters / Ruokaa ja kohtaamisia

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

17:00

Vargas Print Studio

Peruskurssi – Serigrafia, 3 pv setti

17:00

Vargas Print Studio

Peruskurssi – Serigrafia, 3 pv setti

17:00

Vargas Print Studio

Peruskurssi – Serigrafia, 3 pv setti

17:00

Vargas Print Studio

Peruskurssi – Serigrafia, 3 pv setti

17:00

Vargas Print Studio

Peruskurssi – Serigrafia, 3 pv setti

17:00

Vargas Print Studio

Peruskurssi – Serigrafia, 3 pv setti

17:00

Vargas Print Studio

Peruskurssi – Serigrafia, 3 pv setti

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

12:00

Harakka Artists' House

Päivi Maunu: Mariaanit

17:00

Vargas Print Studio

Tiistaina taidegrafiikka-kurssit: Kuivaneula

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

14:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

16:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

17:00

Vargas Print Studio

Monotypia Workshopit Heinäkuussa!

17:00

Vargas Print Studio

Cyanotype Workshop

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

13:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

14:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

16:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

17:00

Vargas Print Studio

Etsaus peruskurssi, 3 pv setti

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

13:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

14:00

Publics

Merike Estna: Nightfall / Videvik

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

13:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

16:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

16:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

17:00

Vargas Print Studio

Tiistaina taidegrafiikka-kurssit: Kuivaneula

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

13:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

14:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

16:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

17:00

Vargas Print Studio

Monotypia Workshopit Heinäkuussa!

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

13:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

14:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

16:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Galleria Sculptor

Anna Rokka: She Turned Out and Tuned In

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

13:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

14:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

16:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

13:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

14:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

13:00

MAA-tila

hyperbody / hyperkeho

14:00

Mad House

Simo Kellokumpu: ri:vr [astrotrilogia 2]

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Gallery Lennätin

Aoi Yoshizawa: Olen Aoi!

12:00

Gallery Lennätin

Aoi Yoshizawa: Olen Aoi!

12:00

Gallery Lennätin

Aoi Yoshizawa: Olen Aoi!

12:00

Gallery Lennätin

Aoi Yoshizawa: Olen Aoi!

12:00

Gallery Lennätin

Aoi Yoshizawa: Olen Aoi!

12:00

Gallery Lennätin

Aoi Yoshizawa: Olen Aoi!

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Harakka Artists' House

Virpi Vesanen-Laukkanen: Mummonmökki

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Kohta

Open Call: First International Festival of Manuports

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

17:00

Vargas Print Studio

Etsaus peruskurssi, 3 pv setti

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

15:00

Vallisaari

Mustarinda: Tuning difference – island, bats and making sense

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Forum Box

Yassine Khaled – Monitor Man in the Time of Pandemic

12:00

Forum Box

EGS – Constantly Dreaming of Concrete

15:00

Vallisaari

Mustarinda: Tuning difference – island, bats and making sense

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

15:00

Vallisaari

Mustarinda: Tuning difference – island, bats and making sense

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

15:00

Vallisaari

Mustarinda: Tuning difference – island, bats and making sense

17:00

Vargas Print Studio

Tiistaina taidegrafiikka-kurssit: Kuivaneula

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

15:00

Vallisaari

Mustarinda: Tuning difference – island, bats and making sense

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

17:00

Vargas Print Studio

Etsaus peruskurssi, 3 pv setti

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Harakka Artists' House

Aino Favén ja Osmo Kivikangas: & Häntälä Arts

12:00

Harakka Artists' House

Aino Favén ja Osmo Kivikangas: & Häntälä Arts

12:00

Harakka Artists' House

Aino Favén ja Osmo Kivikangas: & Häntälä Arts

12:00

Harakka Artists' House

Aino Favén ja Osmo Kivikangas: & Häntälä Arts

12:00

Harakka Artists' House

Aino Favén ja Osmo Kivikangas: & Häntälä Arts

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

00:15

Teurastamo

SATI DÉRIVE

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Monitoimitila O

Mirka Hämäläinen Glowing Drops Slowly Falling

12:00

Helsinki Contemporary

Group exhibition: Selected Works 07/07–31/07

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

11:00

Helsinki Biennial

Helsinki Biennaalin perheviikonloppu

11:00

Helsinki Biennial

Helsinki Biennaalin perheviikonloppu

11:00

Helsinki Biennial

Helsinki Biennaalin perheviikonloppu

11:00

Helsinki Biennial

Helsinki Biennaalin perheviikonloppu

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

13:00

Helsinki Biennial

HB Talks: Artist Samir Bhowmik and Dr. Jussi Parikka in conversation

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Harakka Artists' House

ARTISTS’ ISLAND

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

18:00

Helsinki Biennial

W A U H A U S: Sotkuinen seminaari

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

01:00

Kohta

First International Festival of Manuports

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

11:00

Sinne

Sara Wallgren: Sympathetic Resonances

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

14:00

Amos Rex

HB Talks: Janet Echelman

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

21:00

Helsinki Senate Square

Helsingin juhlaviikkojen avajaiset: Janet Echelman: 1.78 & Länsman, Norvio & Rinne

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

16:00

Helsinki Biennial

BIOS-podcastin livenauhoitus

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

19:00

Vuosaarenhuippu

W A U H A U S: A Great Mess

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

19:00

Vuosaarenhuippu

W A U H A U S: A Great Mess

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

19:00

Vuosaarenhuippu

W A U H A U S: A Great Mess

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

19:00

Vuosaarenhuippu

W A U H A U S: A Great Mess

11:00

HIAP – Helsinki International Artist Programme

So long, thanks again for the fish / 喂!拜拜你條尾 / Terve, ja kiitos taas kaloista

12:00

Helsinki Contemporary

Emma Ainala: 𝑺𝒆𝒂𝒔𝒐𝒏 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝑾𝒊𝒕𝒄𝒉 06/08–29/08

18:45

Vuosaarenhuippu

W A U H A U S: A Great Mess

18:45

Vuosaarenhuippu

W A U H A U S: A Great Mess

18:30

Vuosaarenhuippu

W A U H A U S: A Great Mess

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

11:00

PUBLICS

PUBLICS COUPLING: Maryam Jafri & Dave McKenzie

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

18:30

Vuosaarenhuippu

W A U H A U S: A Great Mess

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

18:30

Vuosaarenhuippu

W A U H A U S: A Great Mess

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

18:30

Vuosaarenhuippu

W A U H A U S: A Great Mess

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

15:00

Botanic Garden Kaisaniemi

Evergreen Inner Jungle / 9.–16.9.2021

15:00

Botanic Garden Kaisaniemi

Evergreen Inner Jungle / 9.–16.9.2021

15:00

Botanic Garden Kaisaniemi

Evergreen Inner Jungle / 9.–16.9.2021

15:00

Botanic Garden Kaisaniemi

Evergreen Inner Jungle / 9.–16.9.2021

15:00

Botanic Garden Kaisaniemi

Evergreen Inner Jungle / 9.–16.9.2021

15:00

Botanic Garden Kaisaniemi

Evergreen Inner Jungle / 9.–16.9.2021

15:00

Botanic Garden Kaisaniemi

Evergreen Inner Jungle / 9.–16.9.2021

15:00

Botanic Garden Kaisaniemi

Evergreen Inner Jungle / 9.–16.9.2021

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

15:00

Kaisaniemi Botanic Garden

Anna-Sofia Sysser: Temperate palms

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

14:00

Publics

The Month Of Books

14:00

Publics

The Month Of Books

16:00

Helsinki Biennial

BIOS x Ashley Dawson: Contemporary struggles against fossil capitalism

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

12:00

Helsinki Contemporary

Janne Räisänen: Kaikenkarvaiset ystäväni 03/09–26/09

18:00

Helsinki

Blowup Vol. 6 live

18:00

Helsinki

Blowup Vol. 6 live

18:00

Helsinki

Blowup Vol. 6 live

18:00

Helsinki

Blowup Vol. 6 live

18:00

Helsinki

Blowup Vol. 6 live

18:00

Helsinki

Blowup Vol. 6 live

18:00

Helsinki

Blowup Vol. 6 live

18:00

Helsinki

Blowup Vol. 6 live

18:00

Helsinki

2021 Blowup Vol. 6

18:00

Helsinki

2021 Blowup Vol. 6

18:00

Helsinki

2021 Blowup Vol. 6

18:00

Helsinki

2021 Blowup Vol. 6

18:00

Helsinki

2021 Blowup Vol. 6

18:00

Helsinki

2021 Blowup Vol. 6

18:00

Helsinki

2021 Blowup Vol. 6

18:00

Helsinki

2021 Blowup Vol. 6

19:00

Forum Box

Kallion XII nykymusiikkipäivät

19:00

Forum Box

Kallion XII nykymusiikkipäivät

19:00

Forum Box

Kallion XII nykymusiikkipäivät